Przypominamy studentom drugiego roku specjalizacji wydawniczej (czyli IV roku studiów 5-letnich oraz II roku studiów 3-letnich filologii polskiej) o konieczności odbycia praktyki zawodowej w wydawnictwie. W tej sprawie można zwracać do wszystkich pracowników naszego zakładu, ale formalnie akademickim opiekunem praktyk jest dr Katarzyna Krzak Weiss. Praktyki na studiach podyplomowych nie są obowiązkowe, można jednak chęć odbycia praktyki lub stażu zgłosić indywidualnie do dra Bogdana Hojdisa.

Editing & Publishing
  Polish Philology
  Adam Mickiewicz
  University

Edycja sejmowa dzieł Jana Kochanowskiego

Serwer plików DWJK-IBL

UWAGA: Dostęp do serwera przez przeglądarkę internetową został zabezpieczony protokołem HTTPS. Dlatego przed stroną logowania może pojawić się komunikat o zagrożeniu dotyczącym niezaufanego certyfikatu firmy QNAP. Proszę zaakceptować ten wyjątek i zezwolić na połączenie. Można też dodać i zapisać certyfikat QNAP na stałe.

Zapamiętaj

Serwer plików edytorów